Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dero napisał:
ja też go znam, pisze na ich ojca że siedział,a sam siedział, bo jest zwykłym złodziejem, więc lepiej życ z alimentów niż kraść . może w każdej chwili pójść siedzieć, w sumie teraz też już by siedział ale jest na wolności tylko dlatego że ma dziecko. A Monika w czasie ciąży spokoju przez niego nie miała, kto ją szarpał? Kto wyzywał? Może wkońcu Monika zmądrzeje i kopnie go w d***, bo kto wie, skoro na nią podnosi ręke, to może i na dziecko podniesie. Nie raz sie rozmawiało z Monią to chowała siniaki, nie chciała żeby ktoś sie o tym dowiedział, bo chciala dla niego dobrze..a on co jej robi.. wypisuje tu głupoty na jej mame.. i nie wiadomo dlaczego? Dlaczego on jej to robi.? Przecież on ma dwadziescia pare lat, a zachowuje sie na forum jak jakas dewotka.
Wlasnie ja zmadrzaolem bo szkoda z takim rodzynkiem zyc. teraz jak zostala sama to wez jej daj jeszcze bo nie ma nic. oni myslisa ze cale zycie panstwo bedzie ich utrzymywalo?? hahaha to sie przejada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dero napisał:
ja też go znam, pisze na ich ojca że siedział,a sam siedział, bo jest zwykłym złodziejem, więc lepiej życ z alimentów niż kraść . może w każdej chwili pójść siedzieć, w sumie teraz też już by siedział ale jest na wolności tylko dlatego że ma dziecko. A Monika w czasie ciąży spokoju przez niego nie miała, kto ją szarpał? Kto wyzywał? Może wkońcu Monika zmądrzeje i kopnie go w d***, bo kto wie, skoro na nią podnosi ręke, to może i na dziecko podniesie. Nie raz sie rozmawiało z Monią to chowała siniaki, nie chciała żeby ktoś sie o tym dowiedział, bo chciala dla niego dobrze..a on co jej robi.. wypisuje tu głupoty na jej mame.. i nie wiadomo dlaczego? Dlaczego on jej to robi.? Przecież on ma dwadziescia pare lat, a zachowuje sie na forum jak jakas dewotka.
hahaa nie bornie tu nikogo, ale tak ktos dobrze wie wszystko, czyli to musi byc ktos z rodzinki cikena. bo kto by tak wszystko wiedzial?? szczegol za szczegolem. Sama Monika hehe pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dero napisał:
ja też go znam, pisze na ich ojca że siedział,a sam siedział, bo jest zwykłym złodziejem, więc lepiej życ z alimentów niż kraść . może w każdej chwili pójść siedzieć, w sumie teraz też już by siedział ale jest na wolności tylko dlatego że ma dziecko. A Monika w czasie ciąży spokoju przez niego nie miała, kto ją szarpał? Kto wyzywał? Może wkońcu Monika zmądrzeje i kopnie go w d***, bo kto wie, skoro na nią podnosi ręke, to może i na dziecko podniesie. Nie raz sie rozmawiało z Monią to chowała siniaki, nie chciała żeby ktoś sie o tym dowiedział, bo chciala dla niego dobrze..a on co jej robi.. wypisuje tu głupoty na jej mame.. i nie wiadomo dlaczego? Dlaczego on jej to robi.? Przecież on ma dwadziescia pare lat, a zachowuje sie na forum jak jakas dewotka.
dobre sobie Sprawdzie sobie tylko adres Ip i widac ze to pisza od nich ktos z domu. sami siebie bronia. haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaufana napisał:
znam cie gosciu zacznij traktowac lepiej swja dziewczyne macie dziecko i nie powinno tak byc jesli sie poklocicie to juz napierda... na jej matke.Jej matka ma zlote serce jest dobra osoba i zycze ci z calego serca zebyc to zrozumial i zebys tez taki byl
prosze prosze jaka dobrze poiformowana. kazdy niby wszystko widzi same dobre strony. To powiedzcie mi czemu jak to taka dobra rodzina to lewdo idzie koniec za kocem?? dwuch chlopakow, mlodych silnych sie powiesilo?? hm... bardzo dziwne, szkoda ze niektorzy wyposuja tu takie glupoty i klamia perfidnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego cikena matka wymeldowala?? oficjalnie byl bezdomny i cytrn tez mial byc teraz pewnie to nie prawda?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten chlopak dobrze pisze tak bylo bo pilem z chlopakami w piewnicy poszlismy po cos na gore a w szawkach w kuchni nic nie bylo a cytryn mowi juz schowala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
ten chlopak dobrze pisze tak bylo bo pilem z chlopakami w piewnicy poszlismy po cos na gore a w szawkach w kuchni nic nie bylo a cytryn mowi juz schowala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie juz spokoj z ta nagonka na rodzinne chlopakow,jak i na samych chlopakow.Nie jest to niczyja sprawa wiec radze spojrzec na swoje rodziny i swoje postepowanie.Kocham Bełzyce-tutaj zyje sie tylko dla sensacji.Kazdy widzi tylko innych a nie siebie.Poje***e spoleczenstwo a nadodatek zacofane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nie tylko ja to mowie, tylko kazdy bo taka jest prawda. np. jestem Ja czyli Mefiu, Cytryn i Ciken w piewnicy schodzi grazyna wola Tomka chodz na obiad a kamila nie. I poszla a Tomek katowal kamila chodz zjesc cos, a on i tak mi nie da ale poszedl zaraz, minelo raptem 3 mi nuty jak wrocil i powiedzial ze nie dala mu jesc. hahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
ten chlopak dobrze pisze tak bylo bo pilem z chlopakami w piewnicy poszlismy po cos na gore a w szawkach w kuchni nic nie bylo a cytryn mowi juz schowala... [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1305574262' post='478979'] i nie tylko ja to mowie, tylko kazdy bo taka jest prawda. np. jestem Ja czyli Mefiu, Cytryn i Ciken w piewnicy schodzi grazyna wola Tomka chodz na obiad a kamila nie. I poszla a Tomek katowal kamila chodz zjesc cos, a on i tak mi nie da ale poszedl zaraz, minelo raptem 3 mi nuty jak wrocil i powiedzial ze nie dala mu jesc. hahahaa
kazdy ja zna i mowia dobrze, ale to boli teraz. ale cos taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ide do biedronki po mąke ziemniaczaną hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kazdy ja zna i mowia dobrze, ale to boli teraz. ale cos taka prawda
Mateusz zajmij sie swoim tyłkiem, bo u ciebie w rodzinie to jest idealnie? Aby słychać jak się tłuką po łbach i kłócą. Niby taka porządna rodzina, a wystarczy stanąć pod oknem i posłuchać jak sie k u r w i a j ą. PATOLOGIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty mefiu kryminalisto spójrz na siebie i na wlasną rodzine. Cala twoja rodzina to takie dewoctwo ze brak slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaz ku*** swoj ryj boisz sie ??? umiesz przed kompem tak ?? szkoda same kozaki przez neta. dobra szkoda mi was. bo jak trzeba to trzeba prawc w morde a nie plakac hahaha a nie na police. tutaj kozak a na komendzie z dupy strzela. haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taak napisał:
Mateusz zajmij sie swoim tyłkiem, bo u ciebie w rodzinie to jest idealnie? Aby słychać jak się tłuką po łbach i kłócą. Niby taka porządna rodzina, a wystarczy stanąć pod oknem i posłuchać jak sie k u r w i a j ą. PATOLOGIA
poszukaj sobie szerszego znaczenia slowa patologia?? i nie wypisuj dziecko tutaj takich glupot. Bo dobrze chlopak pisze, umiecie pisac ale przedstawic sie to nikt nie ma honoru i ambicji aby duzo mowiac na policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal ci d*** sciska ze sie klota?>> ale matka u mnie jesc nie chowa na pewno. bo kazdy tez umie ruszyc d*** do pracy i cos w zyciu osiagnac i za swoje zyc a nie z panstwa. a potem sie dziwisz ze podatki Ci podniesli jak panstwo musis takie rodziny utrzymywac. to pozniej ty bedziesz zapier***al na nich. tego chcesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty masz mefiu czyste sumienie? co zapomniałeś ile masz włamań na koncie? Pisz o sobie a wtedy pogadamy. Najlepiej wymyślać na zmarłych ziomków. A Cytryn tak cie uwielbiał że jakby żył to byś się chował przed nim. Opowiadał jak smarkasz w rękaw że ryja drzesz na całe gardło,i jak spałeś u nich przez tydzień przeszło i kotlety wpieprzałeś a Cytryn musiał słuchać z Cikenem twojego smarkania i zasmarkałeś całe mieszkanie i mama ich przygarnęła cie a teraz tak ziomalom dziękujesz. To nie wszystko . Więcej o tobie opowiadali. więc nie pieprz głupot. Zastanów sie a potem pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra leje na to, wiem co widzialem na wlasne oczy. i tego nikt mi nie wmowi, ze jest inaczej. A jak komus cos przeszkadza, jak taki madry to niech sie przedstawi, bo tylko kundel szczeka anonimowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODN napisał:
A ty masz mefiu czyste sumienie? co zapomniałeś ile masz włamań na koncie? Pisz o sobie a wtedy pogadamy. Najlepiej wymyślać na zmarłych ziomków. A Cytryn tak cie uwielbiał że jakby żył to byś się chował przed nim. Opowiadał jak smarkasz w rękaw że ryja drzesz na całe gardło,i jak spałeś u nich przez tydzień przeszło i kotlety wpieprzałeś a Cytryn musiał słuchać z Cikenem twojego smarkania i zasmarkałeś całe mieszkanie i mama ich przygarnęła cie a teraz tak ziomalom dziękujesz.To nie wszystko . Więcej o tobie opowiadali. więc nie pieprz głupot.Zastanów sie a potem pisz.
asiu haha zalosna jestes. Ale jak kamil u mnie tyle razy spacl i w nocy mnie okradl to tego nie wiesz? wlasnie za to sie z nim nie odzywalem mialem go w du***. a on chodzil i sie kazdemu zalil ze to nie tylko bucek hahaha i co ku***ie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo mialem katar to zasmarkalem cale mieszkanie. A kamil ile razy spal u mnie na wsi jak z MOnika bylem?? ile razy po llucze do suszarni przychodzil bo nie mial gdzie spac?? A iel razy z nim w samochodzie spalem bo nie mial gdzie spac?? to tego ku*** nie widzisz. a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 53 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...